Kontakt

kontakt k9

Instruktorzy

 

Sławek Stolarski "Solo" – założyciel szkoły K9 w Krakowie. Szkoli psy od ponad 20 lat. Posiada wyjątkowe doświadczenie w pracy z psami. Współpracował min. z krakowskim oddziałem psów policyjnych, strażą graniczną, 6 Brygadą Desantowo – Szturmową w Krakowie oraz agencjami ochrony "Konwój", "Justus", "Bodyguard". Szkolił psy do wielu filmów oraz reklam telewizyjnych. Jest jednym z niewielu doskonałych fachowców zajmujących się resocjalizacją psów agresywnych. Znakomicie zna tajemnice porozumiewania się człowieka z psem. Jako oddany pasjonat psiego Świata, wyszkolił wielu instruktorów, z których najlepsi towarzyszą mu aż do dziś.

kontakt:  606 377 824

 

Adam Szpilka "Ondop"– prawdziwy miłośnik zwierząt. Gości w naszej szkole od początku jej założenia. Na codzień towarzyszy zwierzętom w krakowskim ZOO, gdzie opiekuje się foczkami uchatkami. Dzięki ciągłemu przebywaniu ze zwierzętami doskonale rozumie ich psychikę, zachowania oraz potrzeby.

 

Robert Kwinta "Bohun" - zawsze uśmiechnięty i nadzwyczaj "punktualny" ;) instruktor, który jest z nami od 11 lat. Główny pozorant naszej szkoły.

 

Adam Książek "Raf"- właściciel filii Szkoły Psów K9 w Łętowni. Wraz ze swoim szczęśliwym przyjacielem Rafem prowadzi zajęcia również w K9 w Krakowie od ponad 2 lat.

 

Nina Jaszczewska "Tajga" - prawdziwy brylant K9. Najmłodsza i najbardziej utalentowana instruktorka  szkoły. Obecnie brylant jest doszlifowywany...aby za kilka lat stać się diamentem. Jej drugie imię to konsekwencja :)

 

 Solo – zawsze w pogotowiu ma apteczkę.